Liquid Detergent by sodasan

Filter & sort

Prices Type of Laundry Brands Properties Certificates Washing temperature
Filter

sodasan Liquid Detergent: 5 items

Sodasan Lime Color Laundry Detergent

Sodasan Lime Color Laundry Detergent, 1,50 l

  • Vegan, Eco Guarantee & EcoCert certified
€ 8,59 € 9,55 (€ 5,73 / l)

Delivery by October 12

Sodasan Sensitive Laundry Liquid

Sodasan Sensitive Laundry Liquid, 1,50 l

  • For white & coloured laundry
  • Ideal for sensitive skin
  • 30°C - 95°C
€ 8,59 € 9,55 (€ 5,73 / l)

Delivery by October 12

Sodasan Lavender Color Liquid Laundry Detergent

Sodasan Lavender Color Liquid Laundry Detergent, 1,5 l

  • Natural scent of essential oils
  • Plant-based cleaning substances
  • Effective at all temperatures
€ 8,59 € 9,55 (€ 5,73 / l)

Delivery by October 12

Sodasan Color Sensitive Liquid Laundry Detergent

Sodasan Color Sensitive Liquid Laundry Detergent, 1,50 l

  • Made from high-quality organic vegetable oils
  • Without fragrances
  • Dermatologically tested
€ 8,59 € 9,55 (€ 5,73 / l)

Delivery by October 12

Sodasan Universal Lime Liquid Laundry Detergent

Sodasan Universal Lime Liquid Laundry Detergent, 5 l

  • Temperature range: 30-95 ° C
  • Purely vegetable cleaning substances
  • Fresh scent
€ 28,30 € 31,45 (€ 5,66 / l)

Delivery by October 12